Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
-
  €
-
m2

 

Пани Хорватова помогла моим друзьям из Украины купить трехкомнатную квартиру в Дунайской Стреде.

Поскольку люди не знали еще в должной степени словацкого языка, то на всех этапах переговоров и сделки

я принимал личное участие. Пани Хорватова работала очень быстро. Все этапы покупки происходили точно

в назначенные сроки, а сам процесс оформления бумаг в соответствующих государственных органах, отнимал, с ее

помощью, считанные минуты. Кроме того, и предложенная нам к покупке квартира была, на тот момент, самой дешевой

в городе. При этом, состояние недвижимости, с учетом низкой цены, нас приятно удивило. Все чистенько, аккуратно,

как говорят: “Заходи и живи!”.

Работать с пани Хорватовой было очень легко и просто. Помимо того, что она Профессионал,

так еще и очень искренний, добрый Человек. Спасибо огромное! Я с радостью рекомендую пани Хорватову всем,

кто нуждается в услугах риелтора в Словакии.

Александр Драников, ноябрь 2016 года.

Pani Horváthová pomohla mojim priateľom z Ukrajiny kúpiť si trojizbový byt na Dunajskej  Strede.

Keďže ľudia ešte nepoznali slovenský jazyk v primeranej miere, tak vo všetkých fázach rokovaní a transakcií

Zúčastnil som sa osobnej účasti. Pani Horváthová pracovala veľmi rýchlo. Všetky fázy nákupu prebehli presne

v určenom čase a proces administratívy v príslušných štátnych orgánoch ju odobral pomoc za pár minút. Okrem toho, byt ponúkaný na kúpu bol v tom čase najlacnejší v meste. Súčasne nás stav nehnuteľnosti, berúc do úvahy nízku cenu, príjemne prekvapil. Všetko je čisté, upravené,

ako sa hovorí: „Poďte a žite!“.

Práca s pani Horváthovou bola veľmi jednoduchá a jednoduchá. Okrem toho, že ste profesionál, aj veľmi úprimný, láskavý človek. Ďakujem veľmi pekne! Som rád, že môžem všetkým odporučiť pani Horváthovú, ktorý potrebuje služby realitnej kancelárie na Slovensku.

03.11.2016

 

Sú tam veľmi milý a ochotný ľudia vo všetkom poradia pomožu aj nad svoje povinnosti všetko len to naj mám na nich a veľmi dobrú skusenosť.

G.I.-10.dec.2018

 

Segíttőkész kollektíva maximálisan elégedett vagyok ingatlan és hitel intézésében a legjobbak csak ajánlani tudom🔝

Nápomocná kollektíva .Som maximálne spokojná ako mi pomohli vo vybavovaní úveru a v  kúpe.Sú najlepší len ich odporúčať viem.

D.M. -dec.2018

 

Spokojnosť s profesionálnym prístupom realitnej kancelárie, rýchly predaj nehnuteľnosti, odstránenie prekážok a minimálna záťaž pre predávajúceho a kupujúceho, a preto veľká vďaka patrí realitnej kancelárií za perfektnú organizáciu !....veľmi pekne ďakujem aj výborne informovanej, roztomilej a neskutočne ochotnej Szabina Derzsi, ako aj Antal Füzék, ktorý dôležitým rozhodnutím šikovne rozhodol o osud mojej nehnuteľnosti !...želám všetkým úspešnú prácu, zdravie a veľa šťastie !

E.CS.- sept.2019

 

So službami RK som bola veľmi spokojná nie len ja, ale aj moja rodina, ktorým som ju odporučila.Ich prístup je maxiimálne profesionálny, za čo som im maximálne vďačná, preto som ich služby využila opatovne. Prajem im veľa spokojných klientov ako som ja.

 

Z.B.- OKT.2019

 

 

S realitnou maklérkou s Anitou Edmárovou sme boli veľmi spokojné.Bola veľmi ochotná a milá a všetkým nám pomohla.Určite ju odporúčame.Rodina Henczovci

 

22.10.2019

 

Dobrý deň. Zasielam krátku recenziu makléra Anita Edmár: Nedávno sme kupovali 3-izbový byt v Dunajskej Strede cez inzerát, ktorý ponúkala realitná kancelária Diamondhome. Kúpu bytu sme plánovali ako investíciu s neskorším prenajímaním tretej osobe. Spolupráca s realitnou maklérkou bola dobrá, kúpa nehnuteľností prebehla hladko. Realitná kancelária spolupracuje aj s osobou, ktorá sprostredkováva aj úver. Táto osoba nám vybavila úver v banke až do konca - do podpísania úveru. Oceňujem snahu makléra aj po kúpe nehnuteľnosti pomôcť túto nehnuteľnosť prenajať ako aj s hľadaním vhodného najomníka. Byt je už prenajatý a splnil naše očakávania. Ďakujeme. B. Zoltán a Diana. 

 

11.12.2019

 

Chcel by som  poďakovať pani Horváthovej Alžbete za ochotu pomôcť a za veľmi rýchle konanie čo znamená že keď to napíšem nikto to ne uverý, že vo štvrtok večer  oslovím ju a v sobotu už podávam ruku kupujúcemu je to asi na zamyslenie, že niekto svoju robotu robí zo srdca a nie len že to musí robiť. Za týždeň všetko vybavené a predané. 

Ďakujem DIAMOND HOME s.r.o.,ste fajn.P.Marián

 

24.03.2020

 

So službami realitnej kancelárie Diamond Home a konkrétne pani konateľky pani Horváthovej, ktorá mi sprostredkovala kúpu bytu, som maximálne spokojný. Od prvého telefonátu a dohodnutia obhliadky, cez vybavenie náležitostí ohľadom zmlúv ako aj s bankou, až po zápisy na katastri sa o klienta vynikajúco stará. Najviac si cením, že vždy všetko, na čom sme sa dohodli, bez výhrady platilo a že sa nám podarilo celú kúpu vybaviť naozaj veľmi rýchlo. Jednoznačne odporúčam!

 

Ďakujem pani Horváthová a Diamond Home a prajem Vám všetko dobré!

Matej Ch.

25.03.2020

 

 

Ďakujeme pán  Füzék za spoluprácu pri predaji nášho bytu a súčasnej kúpe domu.

Z našej strany maximálna spokojnosť od prvého momentu. Oceňujem profesionalitu, spolahlivosť, priatelské a ústretové jednanie, bezproblémovú komunikáciu a spoluprácu.

Bodaj by všetci realitní makléri boli ako on. Vrelo odporúčam a prajem veľa spokojných zákazníkov. Srdečná vďaka.

 

Alžbeta G.

 

20.07.2020

 

Boli sme veľmi spokojní, aj vzhľadom na nepredvídanú situáciu ohľadom pandémie sa všetko vyriešilo ako malo. Prístup pána Füzéka bol veľmi priateľský, všetko vysvetlil, vždy keď sme niečo potrebovali tak bol vždy na telefóne. Realitnú kanceláriu a jej konateľku pani Horváthovú hodnotíme veľmi pozitívne, ľudský a profesionálny prístup. Určite budeme odporúčať ďalej.

 

Judr.S.Michal

 

27.07.2020

 

 

Novinky a aktuality
Úvery Úvery Pre našich klientov zaisťujeme komplexný hypotekárny servis a konzultácie. Našim...
Užitočné články 5 NAJČASTEJŠÍCH CHÝB PRI POISTENÍ DOMÁCNOSTI A NEHNUTEĽNOSTI Reality   Realitné články  ...